slider-3-17957.png

Urla Falcı En İyi Ayna Falı

El değmemiş doğası, tarihi kalıntıları, zeytinlikleri, zeytinyağı fabrikaları, şarap evleri, doğal güzellikleri ve sahilleri ile İzmir’in en önemli turizm merkezlerinden biri olan Urla, Ege Denizi’nin kıyısında yer almaktadır. Urla, İzmir ilinin güneybatısında, İzmir körfezinin güney kısmında yer alan bir ilçedir. Urla, tarihi kalıntıları, doğal güzellikleri, zeytinlikleri, bağları ve zeytinyağı fabrikaları ile ünlüdür.

Tarihçe

Urla, tarihi İyonya bölgesinde yer alan Klazomenai antik kentine ev sahipliği yapmaktadır. Klazomenai, antik çağda İyonya kentlerinden biri olarak önemli bir yere sahip olmuştur. İlk yerleşim tarihi, MÖ 5000 yıllarına kadar uzanmaktadır. Klazomenai kenti, Lidyalılar tarafından ele geçirildikten sonra Pers İmparatorluğu'nun kontrolüne geçmiştir. Daha sonra İskender’in Persleri yenmesiyle bölge Makedon Krallığı’nın hakimiyetine girmiştir. Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Urla, İzmir sancağının bir parçası olarak yönetilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti döneminde ise Urla, İzmir ilinin bir ilçesi olarak faaliyet göstermektedir.

Urla Falcı

Coğrafya

Urla, İzmir’in güneybatısında yer alan bir ilçedir. Yüzölçümü 755 km² olan Urla’nın kuzeyinde Güzelbahçe ve Karşıyaka, doğusunda Seferihisar, batısında Çeşme, güneyinde ise Ege Denizi bulunmaktadır. Urla, sahil şeridi boyunca uzanan antik kentler, doğal güzellikler, zeytinlikler ve bağlarıyla ünlüdür.

Urla Falcı

Turizm

Urla, zeytinlikleri, şarap evleri, doğal güzellikleri ve sahilleriyle bir turizm merkezidir. Urla’da bulunan antik kentler, tarihi yapılar, müzeler ve kütüphaneler de turistlerin ilgisini çekmektedir. Urla’nın turistik yerleri arasında şunlar bulunmaktadır:

Fal Paketleri

FAL BAKTIRMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ.

FALCILARIN HER NE KADAR 6. HİSLERİ KUVVETLİ OLSADA
FALA İNANMA FALSIZ KALMA DEMİŞLER
FALCILAR SİZE ŞEKİLLERİ YORUMLARLAR VE 6. HİSLERİYLE HAREKET EDERLER...

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE DERLERYA
HADİ ŞİMDİ NEYSE HALİNİZ ÇIKSIN FALİNİZ :)
FALLARDA ABARTMAMAK KAYDI İLE SÜRE SINIRLAMASI YOKTUR.
FALLAR WHATSAPPDAN ONLİNE CANLI GÖRÜNTÜLÜDÜR
SİZ SESLİ YADA SES KAYDI İSTERSENİZ O ŞEKİLDE BAKIM YAPILIR.

Kahve Falı

Detaylı Kahve Falı Bakımı

Kahve Mum Aşk Falı 1

Detaylı Kahve Falı Bakımı