slider-3-17957.png

Sefaköy Falcı İyi Falcı Telefon Numarası

Sefaköy İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bakırköy ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul'un merkezine yakınlığı ve havaalanına yakınlığı nedeniyle önemli bir konuma sahiptir. İşte Sefaköy hakkında daha detaylı bilgiler:

Tarihçe Sefaköy, ilk olarak 1963 yılında Sefaköy Belediyesi olarak kuruldu. Daha sonra 1984 yılında Bakırköy ilçesine bağlandı. Semtin ismi "sefa" kelimesinden türemiştir ve Türkçe'de huzur, rahat ve mutluluk anlamına gelir.

Nüfus ve Konum Sefaköy, İstanbul'un en yoğun nüfuslu semtlerinden biridir ve son yıllarda nüfusu hızla artmıştır. Semtin nüfusu 2021 itibarıyla 145.000 civarındadır. İstanbul Havalimanı'na yakın konumu, semtin işlevselliğini artırmaktadır. Sefaköy, E-5 karayolu üzerinde ve Bakırköy'ün merkezine yakın bir konumda yer almaktadır.

Sefaköy Falcı

Alışveriş ve Yaşam Sefaköy, büyük alışveriş merkezleri ve çeşitli mağazaları ile ünlüdür. Semtte, pek çok cafe, restoran, bar ve gece kulübü bulunmaktadır. Sefaköy semt merkezinde çarşı ve pazar yeri de yer almaktadır. Semtin konumunun avantajı, İstanbul'un diğer bölgelerine ulaşım kolaylığıdır.

Eğitim ve Sağlık Sefaköy, pek çok okul, üniversite ve diğer eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Sefaköy Hastanesi, semtin önemli sağlık kuruluşlarından biridir. Diğer sağlık kurumları arasında Özel Acıbadem, Özel Lokman Hekim ve Özel Birinci Göz Hastanesi bulunmaktadır.

Sefaköy Falcı

Ulaşım Sefaköy, İstanbul'da ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumdadır. Semte ulaşım, E-5 karayolu, TEM otoyolu, İstanbul Havalimanı ve Atatürk Havalimanı'na olan yakınlığı nedeniyle oldukça kolaydır. Semt ayrıca metro ve metrobüs hatlarına da sahiptir.

Fal Paketleri

FAL BAKTIRMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ.

FALCILARIN HER NE KADAR 6. HİSLERİ KUVVETLİ OLSADA
FALA İNANMA FALSIZ KALMA DEMİŞLER
FALCILAR SİZE ŞEKİLLERİ YORUMLARLAR VE 6. HİSLERİYLE HAREKET EDERLER...

KAHVE BAHANE SOHBET ŞAHANE DERLERYA
HADİ ŞİMDİ NEYSE HALİNİZ ÇIKSIN FALİNİZ :)
FALLARDA ABARTMAMAK KAYDI İLE SÜRE SINIRLAMASI YOKTUR.
FALLAR WHATSAPPDAN ONLİNE CANLI GÖRÜNTÜLÜDÜR
SİZ SESLİ YADA SES KAYDI İSTERSENİZ O ŞEKİLDE BAKIM YAPILIR.

Kahve Falı

Detaylı Kahve Falı Bakımı

Kahve Mum Aşk Falı 1

Detaylı Kahve Falı Bakımı